ТОП предметів в школі

До Вашої уваги ТОП предметів в школі. А які Ваші найкращі предмети?

Школа. Скільки болю та страждань в цьому слові, хоча для когось це слово асоціюється з щастям, радістю, гарними спогадами та вірними друзями.
Що ж сьогодні ми поговоримо про шкільні предмети, а саме топ 10 улюблених предметів в школі, який був складений за голосуванням підписників нашої спільноти. Всі готові починаємо урок.

10 місце займає. Хімія — одна з наук про природу, яка вивчає молекулярно-атомні перетворення речовин. Сьогодні не можна назвати жодної сфери виробництва, де б людина не стикалася з хімією. Думаю кожен пам’ятає як в школі вчив періодичну систему хімічних елементів. Крім цього ми розв’язували багато задач ну і інколи нам показували різнокольорові хімічні елементи, коли це відбувалося всі були просто в захваті. А що Ви робили цікавого на хімії?

На 9 місці розташувалась фізика. Це наука яка не тільки пояснює природні процеси та закономірності а й постійно рухає людство вперед. Саме фізичні відкриття є одним із основних двигунів людського прогресу. Але давайте спустимось на землю і нагадаємо цікаві уроки фізики, які наочно нам показували як влаштований цей світ, декого це так вражало що вони назавжди поєднували своє життя з цим предметом.

На 8 місці розташувалась її старша сестра математика. Математика як наука формувалась для практичного використання. Лічба, вимірювання довжин, обчислення площ саме такі проблеми вирішували перші математики. Але з кожним століттям математика перетворювалась в досконалу науку, яка вивчала не тільки практичний напрямок, а й абстрактні об’єкти. Сьогодні математика нас оточує кожен день і кожної секунди, вона має застосування в багатьох галузях, починаючи з фізики, закінчуючи музикою.

«Математика – один із видів мистецтва» –Вінер

Із іншої сторони, не для кого не секрет, що для багатьох математика в школі була чимось не підйомним, лише одиниці бачили її красу. В мене лише одна порада відкрийте очі та розум і приготуйтеся праці, адже математика вимагає не тільки кмітливості, а й багато часу.

7 місце займає географія. Хто відкрив Америку? А хто шлях до Індії? Яка найдовша річка? І найвища гора? Саме на ці запитання дає відповідь географія. А Ви знаєте відповідь на ці питання напишіть якщо так! Адже географія це наука мрійників та екстрималів, думаю багато хто мріє подорожувати по світу, саме географія дає нам змогу робити це прямо на уроці.

На 6 місці розташувалась іноземна мова. Якщо відносите себе до любителів географії та подорожей, то Вам не обійтись без знань іноземної мови, такі знання Вам пригодяться , бо що як не мова може допомогти пізнати ту чи іншу культуру. Я вивчав німецьку мову, чи багато нас таких?

5 місце займає біологія. Наука яка вивчає життя у всіх його проявах, починаючи від найменших одноклітинних організмів закінчуючи багатоклітинними велетнями. Ми як представники живих організмів також є об’єктом вивчення біології, тому важливість цього предмету для нас важко переоцінити.
На 4 місці трудове навчання. Це предмет який вимагає не тільки вмілих рук, а й креативності. Адже, що може бути краще і цікавіше, ніж створювати, щось своїми руками. Тому не дивно, що саме цей предмет займає таке високе місце.

Трійку лідерів відкриває українська мова та література. Мова визначає націю, література – культуру цієї нації. Ми українці пройшли важкий шлях, до становлення нашої нації, і той хто каже що не важливо якою мовою користується державний службовець, чи не важлива мова подачі контенту на радію чи телевізорі, той глибоко помиляється. Європейські країни, Америка і навіть Росія давно прийшли до того, що мова – це основа держави. Приведу простий приклад: спробуйте влаштуватись в Англії на роботу без знання англійської мови, сумніваюся що ви зможете влаштуватись хоча б прибиральником. Тому чиновники всіх рангів, які не володіють українською мовою повинні мити туалети, якщо згідний став лайк і старанно вивчай українську мову та літературу.

На 2 місці розташувалась історія. Історія – це наука , яка вивчає минуле людства, покладаючись при цьому на письмові та матеріальні свідчення минулих подій.

«Хто не знає свого минулого, той не має майбутнього»

Цей вислів повною мірою характеризує значення історії. Але історія має одну не приємну особливість нею можуть маніпулювати, тому фільтруйте та перевіряйте інформацію в кількох джерелах або, якщо це можливо, вивчайте оригінальні документи. На уроках історії завжди цікаво, адже можна не напружуючи мозок дізнатись про події минулого і цікаві факти. Вивчайте історію, адже вона має особливість повторюватись…
І нарешті перше місце, напевно ті хто голосував за інші предмети, десь собі підозрював, що саме фізкультура очолить цей рейтинг. Але чому саме фізра зайняла перше місце? Тут є багато причин перша на приклад : всі учні люблять бігати, стрибати і веселитись і саме на цих уроках можна все це робити, ще одною причиною є те що інші уроки втомлюють, а на фізкультурі можна розім’ятися і розслабитись. А які у Вас причини любити фізкультуру? Пишіть в коментарях.

Судячи з нашого рейтингу, підписники нашої спільноти люблять українську мову, літературу та історію, а також просто обожнюють займатися спортом. Оскільки переважна більшість підписників це молоді люди, то за майбутнє нашої країни можна не переживати.

Якщо Вам сподобалось відео не забувайте ставити пальці вгору та коментувати його, підтримуйте український Youtube.

[democracy id=”2″]

ТОП предметів в школі
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *