Найдорожчі речовини

До Вашої уваги ТОП найдорожчих речовин у світі.

Яка найдорожча речовина? Саме на це питання дає відповідь наша стаття.

А ви знаєте, щоб заробити 26 млн. доларів, потрібно мати всього один грам деякої речовини, якої саме дізнаєтесь в цьому відео, адже до вашої уваги топ 12 найдорожчих речовин в світі.

12 МІСЦЕ. Золото його Вартість: 56 доларів за грам. Золото – дуже пластичний метал і, в той же час, дуже важкий. Воно настільки пластичне, що зі шматка вагою в 1 гр. можна викувати дріт довжиною в 3 км. Або ж розкотити такий шматок у фольгу, яка буде в 500 разів
тонший людської волосини. Одночасно золото настільки важке, що куб дорогоцінного металу зі стороною всього лише 37 см буде важити цілу тонну.
11 МІСЦЕ. Родій. Вартість: близько 58 доларів за грам. Родій використовується головним чином в каталітичних перетворювачях для зниження вуглецевих викидів автомобіля. Складність вилучення родію, низькі обсяги видобутку, фізичні властивості металу та, як наслідок, – висока ціна родію – причини, за якими ювелірні вироби з родію не виробляють, а використовують родій лише в якості покриття.

10 МІСЦЕ. Платина. Вартість: близько 60 доларів за грам. Платина і її сплави широко використовуються для виробництва ювелірних виробів. Щорічно світова ювелірна промисловість споживає близько 50 тонн платини. В даний час в Китаї щорічно продається близько 10 млн виробів з платини загальною масою близько 25 тонн.

9 МІСЦЕ. Ріг носорога. 110 доларів за грам
. Ріг цінується у В’єтнамі за його нібито здатність лікувати рак. Його медичне застосування також включає в себе лікування лихоманок та інших хвороб. Якщо відрізати або пошкодити ріг носорога, швидше за все тварина не виживе, проте у молодих особин він може вирости заново.

8 МІСЦЕ. Займають наркотичні речовини такі як: метамфетамін Вартість 100 доларів, високоякісний героїн може коштувати до 130 доларів за грам. Вартість кокаїну 215 доларів за грам, найдорожчою наркотичною речовиною є ЛСД. У кристалічній формі коштує близько 3000 доларів за грам.
7 МІСЦЕ. Плутоній. Вартість: близько 4000 доларів за грам. Важкий крихкий радіоактивний метал сріблясто-білого кольору. У періодичній таблиці розташовується в сімействі актиноїдів. Широко використовується у виробництві ядерної зброї, ядерного палива для атомних реакторів цивільного та дослідницького призначення і як джерело енергії для космічних апаратів. Плутоній дуже часто застосовувався в ядерних бомбах.

6 МІСЦЕ. Паініт. 9 тисяч доларів за грам. Цей камінь настільки рідкісний, що про нього мало хто чув. Втім, в світі дорогоцінного каміння рідкість і краса не є рівнозначними поняттями. Паініт є мінерал червонувато-коричневого відтінку. Камінь був виявлений в Бірмі в середині 50-х рр. 20 столітя і з тих пір вважається одним із найрідкіснішим дорогоцінним каменем у світі, адже існувало всього два кристала паініта. Не так давно було відкрито родовище натуральних паінітів, і тепер в світі існує кілька сотень кристалів.

5 МІСЦЕ. Таффеіт. Вартість варіюється від 2,5 до 20 тисяч доларів за грам або від 500 до 4 тисяч доларів за карат. Дорогоцінний камінь бузкового кольору, як вважають, в мільйон разів більше рідкісний ніж алмази. Внаслідок надзвичайної рідкості використовується тільки в якості дорогоцінного каменю.

4 МІСЦЕ. Тритій. Вартість: 30 тисяч доларів за грам. Виробництво одного кілограма тритію обходиться в 30 млн доларів. У природі утворюється в дуже незначних. На всій Землі навряд чи набереться більше 1 кг природного тритію.

3 МІСЦЕ. Діаманти. Вартість: 55 тисяч доларів за грам. Безбарвний камінь може коштувати понад 11 тисяч доларів за карат, а кольорові діаманти коштують набагато дорожче. Діаманти оцінюють за системою «4С»: зріз (ограновування), ясність (чистота), колір (колір) і каратах (вага в каратах), що дозволяє визначити, наскільки камінь близький до досконалості. Найпоширенішими на сьогоднішній момент є круглі діаманти з 17 і 57 гранями.
2 МІСЦЕ. Каліфорній 252. Вартість: 27 мільйонів доларів за грам. Для елемента, який настільки дорогий у виробництві, ізотопи каліфорнія не володіють ніяким практичним застосуванням. На Заході він був створений лише один раз з моменту свого відкриття в 1950 році.

1 МІСЦЕ. Антиречовина. Вартість: 62,5 трильйона доларів за грам. Антиречовину відомо як найдорожча субстанція на Землі, за оцінками наса, виробництво міліграма позитронів коштувало приблизно 25 мільйонів доларів США. Антиматерію в майбутньому теоретично можна використовувати в якості палива для космічних кораблів. Проблема в тому, що для його виробництва потрібні неймовірно дорогі технології, і щоб створити всього 1 грам, всьому світу довелося б працювати близько року, оскільки загальносвітовий ВВП становить 74 трлн доларів.

Якщо Вам сподобалося відео ставте лайки та підписуйтесь на канал, пропонуйте тему наступного відео і пам’ятайте золото не зробить вас щасливішим, а от один грам каліфорнію 252 явно підніме Вам настрій.

Залишити відповідь