Моторошні місця України

Моторошні місця України. До вашої уваги топ моторошних і страшних місць України.

Сьогодні ми поговоримо моторошні та містичні місця України

5 місце. Соминське озеро.
Озеро посеред лісу за 2 кілометри від села Сомин . Люди бояться купатися в ньому, Селяни кажуть, що в його глибинах плаває чудовисько з головою змії та крокодилячим тулубом. За однією з легенд, в озері живе велетенський древній сом, а за іншою доісторична акула. Уперше про загадкову істоту в Сомині засвідчив староста сусіднього села Луків наприкінці ХІХ століття. Він писав до Варшави, що соминці не платять податки з ловлі риби. Пояснюють це тим, що у воді живе змій, який пожирає рибу і нападає на худобу. Поляки спорядили експедицію на озеро. Однак завадила Перша світова війна. Востаннє тварюку бачили 30 років тому. Але все ж таки Любителі гострих відчуттів щоліта приїжджають, аби побачити чудовисько Соминського озера.

4 місце. Галявина Громовище.
Ця місцина, ніби магніт, притягує до себе грозові блискавки. Місцеві всіляко оминають її в непогоду, щоб не поповнити ряди загиблих від удару небесним струмом. За словами очевидців вночі на галявині виникає дивне світіння. Цікаво, що в більшості в цьому місці погіршується фізичне самопочуття – тиск, болі і навіть настрій.
народі це місце звуть «гніздо блискавок». А вчені пояснюють аномалію заниженим електричним опором певних ділянок земної кулі. Це так звані «місця сили», на яких раніше будували капища, поклонялись богам, приносили жертви та бачили чудеса.

3 місце. Лиса гора.
Лису гору пов’язують з легендою про змію, яка обвиває землю і сама себе кусає. Місце, де вона себе кусає, стає Лисою горою.
На місці київської Лисої гори був язичницький жертовник та капище. Після насадження християнства на Русі тут збиралися прихильники язичництва.
Наприкінці ХІХ століття Лисогірський форт перетворили на гарнізонну в’язницю, в якій проводили страти.
Кияни оминають цю лісопаркову зону. Ті, хто все ж гуляють тут, розповідають про відчуття дискомфорту. У людей складається враження, що за ними стежать. Вояки, які проходили тут службу, часто стикалися з паранормальними явищами: деякі з них втрачали розум або покінчували з життям.

2 місце. Підгорецький замок.
Підгорецький замок— пам’ятка архітектури епохи пізнього Ренесансу і бароко. Розташований у селі Підгірці на Львівщині. Доля цього замку не проста. Його грабували, руйнували. У 1949 році в замкові був санаторій для хворих на туберкульоз. Палац сильно постраждав під час радянсько-німецької війни, а в 1956 році тут сталася велика пожежа. Усі, хто ночував тут з останніх років XVІІІ століття і до сьогодні, бачили вночі привида! Їм являлася жінка в білому з чорним обличчям.
Примару бачили пацієнти туберкульозного санаторію, який був тут за радянських часів, сторожі і працівники замку. Родина польських поміщиків, які жили у стінах замку, навіть записали свої спогади про примару.
За легендою, замком блукає душа вбитої молодої дружини Вацлава Жевуського Марії. Через ревнощі він власноруч вбив юну кохану, а її тіло замурував у стінах замку.

1 місце. Прип’ять.

На карті України Прип’ять з’явилася 45 років тому. Це було місто, де будувався ідеальний комунізм, де мирний атом мав принести вічну славу найбільшій у Європі Чорнобильській атомній електростанції.
Прип’ять в історію таки увійшла, але в ній вона назавжди залишиться містом-привидом, зоною відчуження, жертвою людської безпорадності, мертвою кам’яною пусткою . Кілометри пустих вулиць, покинуті будинки і дитячі садочки… Важко уявити щось страшніше.
Ті хто зараз їздить в зону відчуження, кажуть, що кілька годин проведених у Прип’яті нікого не можуть залишити байдужими. Особливо добре карбується у пам’яті пейзаж, який відкривається з даху багатоповерхівки – пусті цегляні коробки порослі лісом на першому плані, а за ними вічна біль Прип’яті – Чорнобильська АЕС.


Якщо Вас сподобалось відео ставте лайки та поширюйте його в соціальних мережах. Кому відомо інші моторошні і містичні місця України, пишіть їх під відео або в групі.

Залишити відповідь