Топ огидних тварин

До Вашої уваги топ огидних тварин. Якщо Ви вразлива люди не сприймайте побачене близько, до серця :)).

Детальний опис огидних тварин в відео.

На нашій планеті мешкає близько 1,5 мільйона видів тварин і кожен з них є по своєму унікальним. Деяким видам матінка природа подарувала специфічну зовнішність, від якої особливо чутливі люди відчувають відразу. Якщо ви відносите себе то таких людей, то краще вимкніть відео, адже зараз ви побачите топ 5 тварин з огидною зовнішністю.

На 5 місці розташувалась Акула гоблін.

Біологія цієї акула слабко вивчена. Досліджено лише 45 особин. Мешкає на глибині від 200 до 1400 м. Живиться донною кістковою рибою, головоногими молюсками, ракоподібними. Акула ловить здобич, висуваючи щелепи і втягуючи в пащу воду разом із здобиччю.

4 місце займає пурпурова жаба.
Пурпурова жаба проводить велику частину часу під землею, виходячи на поверхню на два тижні в рік в період мусонів з метою спаровування. Самітницький спосіб життя привів до того, що біологи довго не знали про існування даного виду. Для пошуку їжі жаба не виходить на
поверхню
, вона харчується під землею, загалом, термітами.

До третього місця прорив собі дорогу голий землекоп.
Цього невеликого підземного гризуна з Африки навряд чи можна назвати красенем. Лисе зморшкувате тіло, велика голова з двома зубами і тонкий щурячий хвіст у більшості людей викликають огиду. Ну і нехай. Зате голий землекоп володіє таким міцним здоров’ям, що нам з вами залишається тільки заздрити. Він не хворіє на рак, байдуже ставиться до порізів і зовсім не реагує на опіки. У поважному для гризунів віці 25-30 років, він дуже бадьорий і рухливий.

На друге місце приповзла сколопендра.
Страшна на вигляд – багатоніжка. Вилазить на поверхню в нічний час доби, а вдень віддає перевагу відлежуванню під камінням. Зовсім не боїться людини. Сама по собі сколопендра не кусається, але якщо пробіжить по тілу (наприклад, часто заповзає в намети до туристів), на шкірі залишається неприємний слиз, який обпікає. якщо такої отрути буде багато, то такий опік може навіть призвести до смерті.

Наший сьогоднішній переможець риба капля.
З першого погляду взагалі мало хто скаже, що цей безформний клубок є рибою.
Така будова риби-каплі пояснюється місцем існування – зустріти її можна тільки на океанському дні від 600 до 1200 метрів. Тиск води тут приблизно в 80 разів більше, ніж у поверхні. Щоб вижити в таких суворих умовах риба капля пристосувалась. У неї немає жорсткого скелета, а тіло складається з желеподібної речовини, щільність якої трохи менше щільності води, що дозволяє їй триматися на плаву, не докладаючи практично ніяких зусиль. Плавальним міхуром рибу-каплю природа також обділила, так як на глибині в 1000 метрів він би просто на просто лопнув від величезного тиску.

Якщо Вам сподобалось відео не забувайте коментувати його і підписуватися на канал. Адже кількість підписників це що мотивує робити все кращі і кращі відео. Якщо Вам сьогодні присниться риба капля, знайте ми не хотіли травмувати Вашу ніжну психіку.

Залишити відповідь